UD46E-B LH46UDEBLBB/EN Samsung Endüstriyel Panel

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

Gelişmiş Fabrika Kalibrasyonu sayesinde Kusursuz Resim Kalitesine ulaşın

Gelişmiş Fabrika Kalibrasyonu sayesinde Kusursuz Resim Kalitesine ulaşın
Video duvar ekranlarının parlaklığı ve renk hassasiyetindeki herhangi bir bozukluk izleme deneyimini kötü yönde etkileyebilir. Bu tip renk ifade boşluklarının önüne geçerek daima nizami, istikrarlı ve etkileyici bir sunuma sahip olabilmeniz için, Samsung'un UDE-B Serisi video duvarlarında gelişmiş fabrika ayarları, yenilikçi donanımlar ve sıra dışı kullanıcı kalibrasyon araçları bulunur. Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon sürecinde video duvar ekranları, her bir ekranının en yüksek performansla aynı parlaklığı ve rengi sunmasını sağlayacak şekilde ayarlanır. Kalibrasyonun ardından, bu ekranlar, 25 (5 x 5) bölgenin tamamında bölgesel açıdan yüzde 90'ın üzerinde birliği sağlayarak büyük ekranda aynı renk ifadesinin ortaya çıkmasını sağlarlar. Kalibrasyon süreci, ekranların aynı zamanda 300 derece K'dan daha düşük bir beyazlık denge farklı sunmalarını da sağlar.*
Titiz fabrika kalibrasyonuna ek olarak, kullanıcılar, güçlü ve ücretsiz bir yazılım olan Samsung Color Expert ile uygun şekilde parlaklık ve renk birliğini sağlayabilirler. Bu gelişmiş renk yönetimi çözümleri sayesinde, UDE Serisi video duvarları renk kalitesinde en üst düzeye yönelik üstün homojenlik, istikrar ve performansa sahip geniş ölçekli sunumlara olanak sağlar.

Dar Kenarlar ve Optimize Panel Tasarımıyla İzleyicilerin Dikkatini Yakalayın

Dar Kenarlar ve Optimize Panel Tasarımıyla İzleyicilerin Dikkatini Yakalayın
Samsung UDE-B video duvarın gelişmiş panel kalitesi (46 ve 55 inçlik ölçüleri mevcuttur), kusursuz görüntü ve üstün netlik sayesinde görsel iletilerin ve içeriklerin etkisini artırır. Video duvar sektöründeki en ince kenar olma özelliğine sahip ultra-ince 3,5 mm kenardan-kenara tasarım formatına (sol ve üst kenar 2,3 mm, sağ ve alt kenar 1,2 mm) sahip olan ekran, izleyicilere minimal dikkat dağılmaları ile üstün bir izleme deneyimi sunarken neredeyse kusursuz dijital bir tuval oluşturulmasına yardımcı olur.
Çevresel koşulların etkisine maruz kaldıklarında video duvar panelleri, distorsiyon ve düzensiz renk sunumuna bağlı görüntü kalitesi kaybına uğrama riski taşırlar. Her türlü operasyonel ortamda kesintisiz ileti sunumu ile istikrarlı ekran netliği sağlamak için Samsung UDE-B video duvar panelleri titiz performans testlerine tabi tutulurlar. Her bir ekranda ısıya, farklı hava koşullarına ve diğer gerilim-destekli koşullara dayanıklı bir panel bulunur. Sonuç olarak Samsung'un üstün paneli ekran kararmasını, ışık saçınımını veya resim kalitesinde bozulmaya neden olabilecek her türlü etkeni önler. Ayrıca, yansıma önleyici panel, ışık yansımasından dolayı ortaya çıkabilecek dikkat dağınıklığını minimum düzeyde tutarak iletilerin ilgili izleyicilere ulaşmasını sağlar. Tüm bu gelişmiş panel nitelikleri, ekranınızın kullanım ömrünün uzun olmasını ve üst düzey izleme deneyimi sunmanızı sağlar.

Sektör Lideri Teknoloji ile İlave Cihazlara Gerek Olmadan UHD Resim Kalitesine Erişin

Sektör Lideri Teknoloji ile İlave Cihazlara Gerek Olmadan UHD Resim Kalitesine Erişin
Ekran boyutundaki artışla birlikte, içeriğin etkili bir şekilde iletilmesi için çözünürlüğün önemi daha da artar. Sektörün bütünleşik DisplayPort (DP) 1.2 ve HDMI portlarına sahip olan ilk video duvarları olarak Samsung'un UDE-B Serisi video duvarları, ilave pahalı cihazlar satın almanıza gerek kalmadan 5 x 5'e kadar genişlikte video duvar konfigürasyonlarına yayılan içerikleri Ultra-Yüksek Netlikte (UHD) görüntüler. İlave ekipmanlara ihtiyaç duyan ve yalnızca 2 x 2 düzenlemesiyle çalışan geleneksel video duvarlarla kıyaslandığında UDE-B Serisi'nin UHD sunumu büyük bir gelişimin temsilcisidir. Yüksek Bant Genişlikli Dijital İçerik Koruması (HDCP) papatya zincirlerini destekleyerek UDE-B Serisi video duvarları, canlı TV veya Blu-Ray diskleri gibi UHD içeriğini de ilave herhangi bir ekipman satın almaya gerek kalmadan görüntüleyebilir. Böylece geniş ölçekli reklam bilgi ekranları veya bilgi sunumlarına sahip olmanın yanı sıra kurulum maliyetlerini de düşürmüş olursunuz.

İş Ortamınız için Yüksek Performanslı Ekran Okunabilirliği ve Dayanıklılığı

İş Ortamınız için Yüksek Performanslı Ekran Okunabilirliği ve Dayanıklılığı
Samsung'un UDE-B Serisi video duvarları, yüksek performanslı okunabilirlik ve dayanıklılığı sayesinde sürekli olarak etkili ve hoş bir izleme deneyimi sunarlar. Zorlu koşullarda sürekli olarak 7/24 çalışacak şekilde tasarlanan UDE-B Serisi video duvarları işletmenizin hızına ayak uydurur ve performansından veya görüntü kalitesinden hiçbir şey kaybetmez. Farklı aydınlatma koşullarında ekranlar, canlı, yüksek düzeyde okunabilirliğe sahip görüntüler ve görsel iletiler yayınlayacak şekilde 500 nit'lik parlaklık sunarlar. 
Bu gömülü tasarım kazançlarının kombinasyonu, UDE-B Serisi video duvarların, ulaşım terminalleri, alışveriş merkezleri, ofis lobileri ve kontrol odaları gibi gelişmiş okunabilirlik gerektiren kullanım ortamlarında içerik ve bilgi sunulmasına yönelik ideal olmalarını sağlar.

İnce, Kolay Yapılandırılabilir, Duvara Monte Edilebilir ve İşletmenizin İhtiyaçlarına Uyumlandırılabilir

İnce, Kolay Yapılandırılabilir, Duvara Monte Edilebilir ve İşletmenizin İhtiyaçlarına Uyumlandırılabilir
Samsung'un çok yönlü UDE-B Serisi video duvarları, özel operasyonel ihtiyaçlarınızı giderecek şekilde hatasız bir kurulum gerçekleştirmeniz için bir dizi kullanıcı dostu özellikle birlikte gelir. Kullanıcılar video duvarla aynı boyutlarda olan dayanağın ölçülerini almak ve boşluk hesabı yapmak için zaman harcamaya gerek kalmadan, önce video duvara monte edebilirler. Ekranlar sektörde lider bir incelikle gelirler. Her bir ekranı izleyicilerin dikkatini dağıtmayacak şekilde tutturmak için 39 mm'lik derinliğe sahip video duvar dayanağının kurulumu ve kalibrasyonu kolaydır. Montaj sistemi, x-ekseni (yukarı ve aşağı döner vidalarla), y ekseni (sal ve sağ raylı hareketle) ve z-ekseni (itme, çekme öne çıkma özelliği) dahil olmak üzere ekranların ayrı ayrı zahmetsizce hizalanması ve boşluksuz bir video duvar elde edilebilmesi için üç boyutlu eksen ayarı özelliğini de sunar. Duvar dayanağının bu özelliği ve kolay ayarlanabilir oluşu kullanıcıların her bir ekranın kurulumu için mesafeleri ölçme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Ayrıca tek bir bölümün ayarlanması için tüm video duvarın demonte edilmesi gerekliliğini de ortadan kaldırır.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung56
MarkaSamsung
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.