UD22B LH22UDBPLBB/EN Samsung Endüstriyel Panel

Fiyat:
1.300,00 USD + KDV
KDV Dahil:
49.881,08 TL
Sınırlı Sayıda

Görsel olarak cazibeli video ekranlarla müşterilerin ilgisini çekin

Görsel olarak cazibeli video ekranlarla müşterilerin ilgisini çekin
Müşterilerin ilgisini çekmek ve sürdürmek için perakende satıcıları müşteri ilgisi oluşturmak ve rekabette kendilerini ayrıcalıklı kılmak üzere dijital ekranlara daha fazla güvenmektedir. Samsung UD22B kare ekran perakende ve müsabaka yerleri pazarı için özel olarak tasarlanmıştır. Kare şekli ve süper dar çerçevesi, müşteri ilgisini çeken çarpıcı, artistik bir video duvar oluşturmaktadır.

Ekranın Ayırt Edici Şekli ve İnce Çerçevesi Sayesinde Etkileyici Bir Video Duvarı Tasarlayın

Ekranın Ayırt Edici Şekli ve İnce Çerçevesi Sayesinde Etkileyici Bir Video Duvarı Tasarlayın
UD22B kare oranlı (1:1) ekranla etkileyici bir video duvarı oluşturun. Ekranın şekli, interaktif satış noktaları ve reklam panoları için idealdir. Süper ince çerçeveden çerçeveye ölçüler (5,5 mm veya 0,22 inç), mükemmele yakın bir video duvarı sunar. Ayrıca dijital döngü çıkışı, resim kalitesinden ödün vermeden birden fazla ekran (100'e kadar) arasından tek bir görüntü oluşturur.

Samsung Doğrudan LED Arka Işık Teknolojisiyle İşletme Masraflarını Azaltın

Samsung Doğrudan LED Arka Işık Teknolojisiyle İşletme Masraflarını Azaltın
UD22B, yüksek verimli Samsung Doğrudan LED arka ışık teknolojisini sunar. UD22B LED'ler, gösterge panelinin arkasındadır ve panelin arka bölümünden ışık yayılır. LED arka ışık ünitesi (BLU), son derece etkileyici görüntüler için yüksek kontrast seviyelerine sahip berrak resimler üretir. UD22B, ekranın kenarlarından yayılan ısıyı tek bir noktaya toplayarak daha az ısı üretir. Daha az ısı üretme teknolojisi, nominal işletme masraflarına eşittir çünkü ekranı soğutmak için daha az enerji gereklidir.

LAN Kullanılan İçerikleri Planlayarak ve Kontrol Ederek Verimliliği Arttırın

LAN Kullanılan İçerikleri Planlayarak ve Kontrol Ederek Verimliliği Arttırın
Video duvarını her zaman kontrol etmek için Smart Scheduling (Akıllı Planlama) özelliğini kullanın. İçeriğin görüntülenmesi gerektiğinde üç güne kadar takvim programlayabilirsiniz. Ayrıca Smart Scheduling, içeriğinizi uygun şekilde planlamak için tatil yönetim seçeneği sunar. Uzaktaki birden fazla monitörü gömülü RS-232 ve RJ45 arabirimleriyle kontrol etmek için sürümü yükseltilmiş Multi Display Control (Çoklu Ekran Kontrolü) özelliğini kullanın. Multi Display Control özelliği, monitörleri uzaktan teknoloji sayesinde uzak ve kısa mesafelerde yönlendirmenizi sağlar. Ayrıca içeriğinizi LAN veya WAN üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Kolay Duvar Montaj Kiti

Kolay Duvar Montaj Kiti
Duvar montaj kitimiz, video duvar düzenlemelerini oluşturmayı kolaylaştıran it-çek tasarımına sahiptir. Bu tasarım, ürünlerin yenilikçi bir yaklaşımla müşterilerde ilgi uyandıracak şekilde vitrinde sergilenmesini sağlar. Dahili ünitenin duvardan veya mobilyadan sökülmesi, kurulumu kadar kolaydır ve birden fazla yerde çalışan kullanıcılara büyük zaman tasarrufu sağlar.

Güçlü Opsiyonel Özelliklerle Ekran İşlevselliğini ve Yönetilebilirliğini Arttırın

Güçlü Opsiyonel Özelliklerle Ekran İşlevselliğini ve Yönetilebilirliğini Arttırın
Samsung'un opsiyonel set arkası kutusu (SBB), ekran işlevselliğini ve yönetilebilirliğini arttırarak ticari marka kimliğinizi kolayca kontrol etmenize olanak tanır. UD Serisine kolayca bağlanabilen bu güçlü özellik, yüksek performans ve güvenirlik garanti eder. Ayrıca müşterileriniz için mesaj kişiselleştirme işlemini daha fazla kolaylaştırır. Yenilikçi ve çok amaçlı kaydırmalı modül, değişen ticari ihtiyaçları karşılamak ve yerel taleplere minimum zahmet ve maliyetle sorunsuzca uyum sağlamak için tasarlanmıştır.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung15
MarkaSamsung
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.