QM85D LH85QMDPLGC/EN Samsung Endüstriyel Panel

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

İçerikleri canlı renklere sahip çok gerçekçi ayrıntılarla görüntüleyin

İçerikleri canlı renklere sahip çok gerçekçi ayrıntılarla görüntüleyin
QMD Serisi SMART Signage aynı ekran alanında FHD çözünürlükten dört kat daha fazla çözünürlük sağlamakta ve detayların mümkün olduğu kadar keskin biçimde yeniden oluşturulmasını sağlamaktadır. Yüksek piksel yoğunluğu sayesinde en küçük boyuttaki metinler bile bulanıklaşma olmaksızın net olarak görüntülenmektedir. Samsung'un video ölçekleme teknolojisi UHD çözünürlüklü QMD Serisi ekranlarda düşük çözünürlüklü içerikleri en iyi şekilde görüntülemek için içerikleri düzenler. Dahası, QMD Serisi 60 Hz'lik bir yenileme hızıyla UHD videosunu yayınlayabilen DisplayPort® (DP) 1.2 bağlantısını destekler. Daha yüksek yenileme hızı 30 Hz'den daha düşük yenileme hızına sahip geleneksel ekranlara göre gerçek bir UHD deneyimi için parazitsiz ve kesintisiz video oynatımını sunmaktadır. QMD Serisi ayrıca yüksek seviye parlaklığa sahip ekranları ve Samsung'un ileri ekran teknolojisi sayesinde daha canlı görüntüler sağlar.

Tek bir UHD ekranda dört FHD ekranından içerik görüntüleyerek etkinliği artırın

Tek bir UHD ekranda dört FHD ekranından içerik görüntüleyerek etkinliği artırın
QMD Serisi ile tek bir UHD ekran üzerinde dört FHD içerik ekranına eşdeğer içeriği daha az sayıdaki birimi kullanıp görüntüleyerek daha fazla bilgiyi tek seferde aktarabilirsiniz. Basitleştirilmiş içerik yönetimi için özel üçüncü taraf bileşenler olmadan ve ilk olarak ayrı bir PC üzerinde içerik birleştirmeye gerek duyulmadan aynı ekran üzerinde dört ayrı giriş cihazından içerik görüntülemeyi desteklemektedir. Ve ayrıca hiçbir özel üçüncü kişi ögelerin eklenmesine ihtiyaç duymaz.
Ekranın bir yanında farklı bir cihazdan referans dokümanlarını görüntülerken ekranın büyük bir kısmında video konferans görüntüsünü açmak gibi çeşitli görüntü içinde görüntü (PIP) ve ayrılmış ekran seçenekleri daha dinamik ve verimli ekran kullanımı için mevcuttur. Veya perakende satıcılar direkt aynı ekran üzerindeki bir özellikler listesinin yanında ürünün geniş bir görüntüsünü görüntüleyebilir. Birkaç tane yerine tek bir ekran kullanarak kurulumun karmaşasından kurtulup daha yüksek verimlilik sağlanabilir. Ek olarak QMD Serisi SMART Signage içerisinde esnek kullanım için üç DP (1,2 x 2, 1,1 x 1), üç High-Definition Multimedia Interface® (HDMI) girişi, DVI girişleri ve bir D-sub girişi bulunmaktadır.

Esnek yapılandırmalarla ve 7 / 16 çalışmayla kullanılabilirliği artırın

Esnek yapılandırmalarla ve 7 / 16 çalışmayla kullanılabilirliği artırın
QMD Serisi gelişmiş görüntüleme için 7 / 16 güvenirlik ve esnek özelliklere sahip geleneksel ticari ortamların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Özellikler arasında dijital bilgi ekranının etkili kalitelerini sunarken ortamınıza uyması için ekranları yatay veya dikey yönde monte etmenizi sağlayan döner mod bulunmaktadır. Ve ekranların şık, modern tasarımı ambiyansı güzelleştirerek hemen hemen her işletme ortamına uyar.

Samsung'un takılıp çıkarılabilir SBB seçeneğiyle modern bir ekran alanı yaratın

Samsung'un takılıp çıkarılabilir SBB seçeneğiyle modern bir ekran alanı yaratın
UHD, ticari pazarda oldukça yeni olduğundan şu anda sadece birkaç medya oynatıcı UHD yayınını desteklemektedir. Bu talebi karşılamak için Samsung 2014 yılının üçüncü çeyreğinde opsiyonel olarak UHD destekli set-back kutusu (SBB) sunmayı planlamaktadır. Küçük boyutlu SBB, montajı kolaylaştırmak ve gereksiz kablo dağınıklığını ve ayrı bir medya oynatıcı yuvası ihtiyacını ortadan kaldırmak için QMD Serisi ekranların arkasına takılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek performanslı SBB, 4 GB DDR3 hafızasıyla tümleşik Haswell 4. Nesil Intel® Core™ i5 İşlemci özelliklerine sahip olup kolay içerik yönetimi için Samsung MagicInfo® yazılımıyla birlikte gelmektedir.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung67
MarkaSamsung
Stok DurumuVar
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.