OM55D-K LH55OMDPKBC/EN Samsung Endüstriyel Panel

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

Mükemmel görünürlükle promosyon mesajlarını canlı şekilde iletin

Mükemmel görünürlükle promosyon mesajlarını canlı şekilde iletin
Mükemmel görünürlükle promosyon mesajlarını etkili şekilde ileterek perakende satış işletmenize daha fazla ziyaretçi çekin. OMD Serisi SMART Signage, çeşitli aydınlık ortamlarda muhteşem görünürlük için 2 500 nit yüksek parlaklık ve 5 000:1 kontrast oranı özelliklerine sahiptir. Polarize güneş gözlüğü takan müşteriler bile LCD ekranlarda tipik olarak yaşanan görüntü körlüğü etkisi olmadan olağanüstü netlik ve parlaklıkla mesajları görebilir.

En iyi parlaklık ve maliyetle içerik görüntüleyin

En iyi parlaklık ve maliyetle içerik görüntüleyin
Otomatik parlaklık sensörüyle ekran çalıştırma harcamalarını ve güç tüketimini azaltırken parlaklık kontrolünü en iyi hale getirin. Ekran ömrünü uzatırken her ortamı tamamlamak ve harcamaları kontrol etmek için 350 nit ila 2 500 nit parlaklık aralığında maksimum ve minimum parlaklığı ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Çeşitli dış ortamlarda 7 / 24 sağlamlığa güvenin

Çeşitli dış ortamlarda 7/24 sağlamlığa güvenin
Tüm gün boyunca güvenilir çalışma için doğrudan veya dolaylı olarak güneş ışığına maruz kaldığında bile 7 / 24 işletme mesajları iletin. OMS Serisi SMART Signage mekanik olarak tasarlanmış olup 110 °C'ye (230 °F) varan sıcaklıklara dayanabilen bir panelle dahili ısıya dayanıklılık testine tabi tutulmuştur.

SSSP ile kolay yönetimi ve düzenli montajı deneyimleyin

SSSP ile kolay yönetimi ve düzenli montajı deneyimleyin
Olağanüstü performans için Samsung'un sektör lideri 2. Nesil SSSP'sinden ve SoC teknolojisine sahip güçlü dört çekirdekli işlemcisinden faydalanın. 2. Nesil SSSP, ayrı bir PC veya medya oynatıcı ihtiyacını ortadan kaldıran hepsi bir arada yerleşik içerik yönetimi çözümü MagicInfo® Premium S'i geliştirmektedir. Bunun sonucunda zengin medya içeriği, gelişmiş çalışma verimliliği ve düşük mülk sahibi maliyeti sunan düzenli ve basitleştirilmiş bir dijital bilgi ekranı yapılandırması ortaya çıkmaktadır.

Bir mobil cihazdan kolayca ve profesyonel şekilde içerik yönetin

Bir mobil cihazdan kolayca ve profesyonel şekilde içerik yönetin
Ekranlar ulaşılması zor yerlere monte edildiğinde bile içerikleri, dahili Wi-Fi ve MagicInfo® çözümüyle bir mobil cihazdan uygun şekilde yönetin. MagicInfo birden fazla ekranın profesyonel şekilde yönetilmesini sağlar ve MagicInfo Mobil uygulaması içerikleri kolayca ekranlara aktarmak veya ekranların şablonlarını ve içeriklerini güncellemek için bir tablette veya diğer mobil cihazlarda kullanılabilir.

Görünür, şık ve sıradışı tasarımla çekici içerikler sunun

Görünür, şık ve sıradışı tasarımla çekici içerikler sunun
Şık bir görünüm sunan dar 9,3 mm çerçeve ve ince derinlik özelliklerini taşıyan gelişmiş tasarımla müşterileri etkileyin ve görüntüleme bozukluklarını azaltın. İnce çerçeveler, OMD Serisi ekranların mükemmel pencere ve duvar ekranları için kusursuz şekilde video duvarlarında kullanılmasını sağlar. İnce ve derin panellere sahip bu şık ekranlar ayrı yerleştirme tasarımı maliyetlerini azaltırken verimli alan kullanımı sunar.

Her işletme ortamı için ideal ekran tipini seçin

Her işletme ortamı için ideal ekran tipini seçin
Ekran ortamınıza uyacak bir dizi biçim faktörünün avantajını elde edin. Bağımsız bir kit tipi panel olan OMD-K, geniş bir yapılandırma yelpazesi sunmak ve ortam ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla isteğe göre uyarlanmış çeşitli mekanlarda özelleştirilmiş kullanım için tasarlanmıştır. OMD-W, bağlantı portlarının ve açıklıkların dizisini gizleyen bir arka kılıfla vitrinli mağazalarda ekran kullanımı için uygun olan estetik olarak hoşa giden bağımsız bir paneldir. OMD-K ve OMD-W modelleri yapılandırma esnekliği için çeşitli boyutlarda (46”, 55” ve 75”) mevcuttur.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung46
MarkaSamsung
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.