OH55D LH55OHDPKBC/EN Samsung Endüstriyel Panel

Dış mekanlarda vermek istediğiniz işletme mesajlarını yüksek parlaklık ve görüntü kalitesi ile zengin bir biçimde sunun

Dış mekanlarda vermek istediğiniz işletme mesajlarını yüksek parlaklık ve görüntü kalitesi ile zengin bir biçimde sunun
İzleyicilerin işletme mesajına odaklanmasını sağlayan parlak ve canlı ekranlar ile marka değerinizi artırın, müşteri trafiğinizi çoğaltın ve gelirinizi artırın. Dış mekan ışık koşullarında okunabilirliği yükselten 2 500 / 3 000 nit* yüksek parlaklık ile müşterilerinizi etkileyin ve şaşırtın. Her bir detayı en ince ayrıntısına kadar göstererek ve en koyu siyaha kadar tüm tonları en iyi biçimde yansıtarak daha canlı ve keskin içerikler yaratmanızı sağlayan 5 000:1 kontrast oranı ile süper dinamik görünürlüğü açık alanda da sağlayın.

*55" - 2 500 nit, 46" - 3 000 nit

Yansıma Engelleyici Film ile iletim görünürlüğünüzü artırın

Yansıma Engelleyici Film ile iletim görünürlüğünüzü artırın
Direkt güneş ışığının olduğu açık alanlarda yansımayı azaltıp parlamayı engelleyen yeni Yansıma Engelleyici Film ile daha büyük bir etki ile mesajlarınızı net biçimde iletin. Samsung tarafından geliştirilen yerleşik RC filmler daha yüksek görünürlük için renkte, parlaklıkta ve renk istikrarında ayırt edilebilir farklılıklar sunmakta daha temiz ve daha canlı görüntüler oluşturarak optik bilimin zirvesine ulaşmaktadır. Bu ileri ve görsel teknoloji uluslararası bir belgelendirme organizasyonu olan TÜV Rheinland tarafından verilen "Yüksek Görünürlüklü Dış Mekan Performansı" seviyesinde sertifikaya sahiptir.

Neredeyse her ortamda 7/24 sağlamlığa güvenin

Neredeyse her ortamda 7/24 sağlamlığa güvenin
Ekran direkt veya dolaylı biçimde güneş altında kalsa da veya toz, su veya ısı gibi aşırı ortam koşullarına maruz kalsa da işletme mesajlarınızı 7/24 sunmaya devam edin. OHD Serisi SMART Signage çalışma aralığı aşağıda belirtilen biçimde olacak şekilde yüksek ısıya mekanik açıdan dayanabilecek şekilde dizayn edilmiştir. -30 °C (-22°F) ila 50 °C (122°F) ısı aralığında. Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) tarafından oluşturulan uluslararası koruma standartlarını karşılayan IP56 sertifikalı koruması ile ekranın suya ve toza dayanıklı olan dizaynı fanı, tahliye noktasını, fiş ve güç çıkışlarını korumaktadır. Güçlendirilen vandallık karşıtı teknolojiler (kırılmaz cam ve ileri işleme) kırıkları, çizikleri ve tahrifleri engelleyerek ekranı açık alanda kullanım için optimize etmektedir.

En iyi parlaklık ve maliyetle içerik görüntüleyin

En iyi parlaklık ve maliyetle içerik görüntüleyin
Otomatik parlaklık sensörüyle ekran çalıştırma harcamalarını ve güç tüketimini azaltırken parlaklık kontrolünü en iyi hale getirin. İster manuel ister otomatik olarak ihtiyaca göre parlaklığı ayarlarken her ortamı tamamlamak ve harcamaları kontrol etmek için 200 nit ile 3 000 nit parlaklık aralığında maksimum ve minimum parlaklığı ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Oto parlaklık sensörü ile TCO'yu minimuma indirerek ekranların ürün ömrünü uzatıp ve enerji tasarrufu yapıp masrafları azaltın.

Geliştirilen operasyonel verimlilik ve düşük TCO ile içerik aktarımını zenginleştirin.

Geliştirilen operasyonel verimlilik ve düşük TCO ile içerik aktarımını zenginleştirin.
Entegre donanım ve yazılım çözümleri ile dijital ekran konfigürasyonunu basitleştirin ve ayrı bir PC ihtiyacını ortadan kaldırın. 2. Jenerasyon Samsung SMART signage Platformu (SSSP) içerik yönetimini ve ekran kurulumunu kolaylaştırmak için mevcut olan bir bilgisayarı System-on-Chip (SoC) olarak kullanan ekranın içerisinde yerleşik bir medya oynatıcıya sahiptir.
Gelişmiş HDBaseT aracılığıyla basit ve düşük maliyetli bir bağlantı kurarak ofisinizden uzaktaki açık alan ekranlarını yönetin. Sıkıştırılmamış HD multimedya içeriğinin yayını için kullanılan bu bağlantı standardı tek bir LAN kablosu ile 100 m (328 ft) uzaklığa kadar doğrudan içerik kontrolü için video, ses, ethernet ve kontrol sinyali aktarımını sağlamaktadır.

Hepsi bir arada çözümler ile dış mekan ekranlarınızı basitleştirin

Hepsi bir arada çözümler ile dış mekan ekranlarınızı basitleştirin
Tüm özellikleri bünyesinde toplayan tek bir ekran ile dış mekan ekranınızın kurulumunu, dizaynını ve kontrolünü basit ve verimli biçimde gerçekleştirin. Her şey dahil dizayn giriş koruması, yansıma engelleyici teknoloji, vandalizm koruması ve son derece verimli bir soğutma sistemi içermektedir. Tüm ögeler önceden mükemmel biçimde monte edilmiş şekilde gelmektedir. Basit OHD Serisi SMART Signage kutusu ek herhangi bir parçaya gerek duymak, bu nedenle neredeyse her yerde kullanıma hazırdır.

Görüntüleme alanını şık ve sofistike dizayn ile geliştirin.

Görüntüleme alanını şık ve sofistike dizayn ile geliştirin.
Daha şık bir ekran dizaynı sağlayan ince derinlik ile yeni uygulama alanları ve zarafete ulaşan yeni bir dünyaya açılın. 90,3 mm (koruyucu cam da dahil) ile OHD Serisi SMART Signage müşterileri etkilemek ve dikkat dağınıklığını engellemek için göz alıcı derecede ince bir ekran derinliğine sahiptir. Ve, ince ve derin panellere sahip bu şık ekranlar ayrı yerleştirme tasarımı maliyetlerini azaltırken verimli alan kullanımı sunar.

Gözlük ekranı yansımasını ortadan kaldırın ve mesajlarınızı neredeyse tüm izleyicilere en iyi biçimde ulaştırın.

Gözlük ekranı yansımasını ortadan kaldırın ve mesajlarınızı neredeyse tüm izleyicilere en iyi biçimde ulaştırın.
Polarize güneş gözlüğü kullananlar da dahil olmak üzere tüm müşterilerinizin ekrandaki mesajı rahatlıkla görebilmesini sağlayın. LCD ekran tarafından emilen ışık polarize olduğundan polarize gözlük takan izleyiciler ekranın portre veya yatay modda iken kapalı olduğunu düşünürler. OHD serisi dairesel polarize teknolojisi ile polarize gözlüklerden kaynaklanan ekranı görememe sorununu ortadan kaldırır.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung43
MarkaSamsung
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.