DM82E-BR LH82DMERTBC/EN Samsung Endüstriyel Panel

Fiyat:
8.900,00 USD + KDV
KDV Dahil:
343.257,87 TL
Sınırlı Sayıda

Dokunmatik Özelliğiyle Daha Yumuşak, Daha İnteraktif bir Yazma Deneyimi

A Smoother, More Interactive Writing Experience Using Touch
Önceden yerleştirilen bir Touch Overlay ve sizinle daha rahat işbirliği yapmak için geliştirilen bir dizi özelliğe sahip olan Samsung e-Board ekranı, dijital ekranda yazmanın karmaşık ve doğallıktan uzak olduğunu ileri süren yanlış kanıları ortadan kaldırıyor. DME-BR'nin dokunmatik ekranı yumuşak ve rahat bir yazma deneyimi sağlıyor. DME-BR ekranının elle dokunma fonksiyonu sayesinde 10 farklı kişi içerik seçimi ve düzenlemeler yapmak amacıyla iki parmaklarını kullanarak ekrana dokunabilirler, herkesin ekranda uyguladığı değişiklikler grup tarafından kolaylıkla fark edilebilir. Bu çok yönlü kullanılabilirlik, tek bir kaynakta geri bildirimlerin toplanmasını ve tartışılan içeriğin tüm katılımcılara daha iyi şekilde görüntülenmesini sağlayarak etkinliği ve verimliliği artırır. 
Samsung e-Board ekranıyla birlikte, ekranda daha geniş alanları silmenizi sağlayacak bir el silgisi aracı gelir, bu kullanım rahatlığı sağlayan bir başka özelliktir. Kullanıcıların, içerik kaldırmak için atanan özel tuşları aramalarına ve bu tuşları kullanarak çalışmalarına gerek kalmaz, içerik düzenleme işlemini basit ve sezgisel el silgisi ile çok çabuk ve kolaylıkla halledeceklerdir.

Daha Cazip ve İnteraktif bir İçerik Yönetim Deneyimi

Daha Cazip ve İnteraktif bir İçerik Yönetim Deneyimi
Samsung SMART Signage e-Board ekranında yer alan MagicIWB S2* interaktif içerik yönetim yazılımı, geleneksel bir sunumu dinamik bir iş veya eğitim deneyimine dönüştürür. Samsung'un hepsi bir arada özelliğine sahip dokunmatik çözümü olan ücretsiz MagicIWB S2 programı, iş toplantılarınızdan veya derslerinizden önce, o esnada veya daha sonra bu iş için ayrılmış PC veya ek bir cihaz kullanımına gerek kalmadan size geliştirilmiş esneklik sunar. Dokunmayla etkinleşen arayüz sayesinde kullanıcıların farklı ekranlar ve çeşitli metin, görüntü, ses ve video içerik dosyaları arasında gezinmesini, bunları kontrol etmesi ve görüntülemesini sağlar. Oturumlar tamamlandığında, MagicIWB S2'nin standart ofis yazılım programlarıyla uyumluluğu sayesinde, kullanıcılar dosyalarını güncellemek, kaydetmek, yakalamak, yazdırmak ve daha sonra görüntülemek için paylaşma gibi özelliklerden faydalanabilirler. MagicIWB S2 çözümünün sunduğu destekle birlikte Samsung e-Board ekranı, hepsi bir arada dosya yönetimi ve daha sempatik bir görünüm sayesinde genel bilgi paylaşım sürecini geliştirir. 
*Not: MagicIWB'nin gelişmiş sürümü olan Samsung MagicIWB I2 yazılımı, e-Board ekranı kullanıcılarına sunulmaktadır ancak çalışması için ayrı bir PC gerekmektedir.

Gelişmiş Bağlanabilirlik ve Kullanımı Kolay Dokunmatik İşleviyle Çok Yönlü Kullanılabilirlik

Gelişmiş Bağlanabilirlik ve Kullanımı Kolay Dokunmatik İşleviyle Çok Yönlü Kullanılabilirlik
Günümüzde iş ve eğitim çevreleri, kullanıcıların kolayca okuyup içerik paylaşabilecekleri gelişmiş uyumluluk özelliğine ihtiyaç duyarlar. Samsung e-Board ekranı, gelişmiş ve kullanışlı bağlanabilirlik özelliği sayesinde kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarından, tabletlerinden ve akıllı telefonlarından içeriğe erişmelerini, paylaşmalarını ve incelemelerini sağlar. Bu üstün bağlanabilirlik özelliği ekranın HDMI, D-Sub, Görüntüleme Çıkış Noktası (DP), DVI ve USB portları dahil olmak üzere, hemen hemen tüm harici cihazlarla uyumlu olan bir dizi sinyal giriş kaynaklarıyla donatılmış olmasından kaynaklanmaktadır.
Dahası, Samsung e-Board ekranının dokunmatik fonksiyonla otomatik değişim özelliği, dokunmatik kontrole sahip bir dizüstü bilgisayar kullanmak için iki farklı kablo ihtiyacını da ortadan kaldırır. Bunun yerine öndeki kalem tablasının kenarında kolayca erişilebilir durumda olan dokunmatik çıkış kablosu (USB upstream) bulunur. Kullanıcıların tek yapması gereken tek dokunmatik kablosunu USB'ye takmak, kabloyu dizüstü bilgisayara ve kurulum kaynağına bağlamaktır. Bu entegre çözümler birlikte çoklu cihaz kurulumu ve bağlanabilirliğini basitleştirirken ekranın gelişmiş dokunmatik özelliğinden en uygun şekilde faydalanmayı sağlar.

Verimliliği ve Kullanılabilirliği Artıran Sezgisel bir Tasarım

Verimliliği ve Kullanılabilirliği Artıran Sezgisel bir Tasarım
Samsung SMART Signage e-Board ekranının önceden hazırlanmış tasarımı kullanıcıların hepsi bir arada e-Board çözümünü rahatlıkla kurmasını, kontrol etmesini ve kullanmasını sağlar. Profesyonel-sınıf tasarımının bir parçası olarak Samsung e-Board ekranı, ekran bileşenlerinin uygun bir şekilde saklanması ve kolay bir erişimi olması açısından bir ön kalem tablasına da sahiptir. Analog beyaz tahtayı andıran bir tasarım formatıyla Samsung e-Board, kullanıcıların teknolojik gelişime zorlanmadan adapte olabilmelerini sağlarken aynı zamanda işletme ve eğitim çevrelerine gelişmiş tasarım ve işlevsellik özelliklerini getirmektedir. Ek olarak ekranın basitleştirilmiş kısa yol tuşları, kalem tablasının önü ve yan tarafına konumlandırılmıştır. Kısayol tuşları kullanıcıların dokunmatik özelliği açma/kapama, hızlı menü, güç açma/kapatma, dokunmatik özelliğinin USB ile aktarılması ve HDMI gibi çok sık kullandıkları fonksiyonları tek bir düğmeye basarak kolayca yerleştirip seçmelerini sağlar.
Samsung SMART Bilgi Ekranı e-Board ile iş dünyası çalışanları ve eğitimciler alanlarından ekonomik olarak faydalanırlarken aynı zamanda etkin işbirliği ve üretkenlik için gerekli işlevselliğe sahip olacaklar.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung26
MarkaSamsung
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.