DB10E-POE LH10DBEPEBB/EN Samsung Endüstriyel Ekran

Fiyat:
450,00 USD + KDV
KDV Dahil:
17.298,92 TL
Sınırlı Sayıda

İşlerinizde Kullanıma Uygun, Küçük Ama Güçlü İçerik Ekranı

İşlerinizde Kullanıma Uygun, Küçük Ama Güçlü İçerik Ekranı
Samsung Small Signage, iş ortamınızda ihtiyaç duyduğunuz güvenilirlik ve dayanıklılığı sağlamaktadır. İki yıllık garanti* ile desteklenen, günde 16 saat ve haftada 7 gün performans garantisi ile iş yerinizde küçük boyutlu bir ekranı güvenle kullanabilirsiniz. 
Samsung Small Signage ayrıca hızlı ve esnek bilgi yönetimi ile işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz bağlanabilirliği de sağlamaktadır. DBE-PoE (Ethernet Üzerinden Güç) ekranı kolay kurulum sağlayan entegre ağ ve güç bağlantısına sahiptir. Ek olarak, DBE-PoE farklı kullanıcı cihazlarının takılabilmesi ve içerik yükleme ihtiyaçlarının karşılaşması için yerleşik HDMI ve SD kart yuvaları içermektedir. PoE çözümüne sahip Samsung Small Signage'in güvenilirliği ve kullanım kolaylığı sayesinde iş yerlerinizde artık uzun süreli kullanım sonrasında bozulan ve güç ile sinyal girişi için çoklu ve karmaşık kablolara ihtiyaç duyan tüketici odaklı tablet alternatiflerini kullanmak zorunda değilsiniz. 
*Garanti süresi ve şartları satış yapılan ülkeye göre değişiklik gösterir.

Depolamaya Duyarlı İşleriniz İçin Kullanımı Kolay, PoE-destekli Ekran Bağlanabilirliği

Depolamaya Duyarlı İşleriniz İçin Kullanımı Kolay, PoE-destekli Ekran Bağlanabilirliği
Çeşitli entegre teknolojilerle donatılan Samsung Small Signage, daha az harici kaynağa ihtiyaç duyarak interaktif ve bilgilendirici içeriği iletmenizi sağlamaktadır. Depolamaya duyarlı işler için DBE-PoE ekranlar birden çok cihaz kullanımını destekleyen minimalistik bağlantı formatı sunmaktadır. Güç ve ağ bağlantısı için iki ayrı kablo kullanımı yerine PoE özellikli ekranlar tek bir kablo ile bir yandan hızlı ağ bağlantısı diğer yandan 30 W güç sağlamaktadır. Kabloların ve adaptörlerin elenmesi, özellikle bir alanda birden fazla ekranın kurulduğu durumlarda daha düzenli bir kurulum sağlamaktadır. Bu yolla DBE-PoE görsel ilgi dağıtıcıları en aza indirmekte ve iş ortamınızın ve dijital bilgi ekranlarınızın müşterileriniz için görsel çekiciliğini arttırmaktadır.

Gelişmiş içerik yönetimi platformu ile zengin içerik çeşitlerini kolay ve basit bir biçimde yönetin

Gelişmiş içerik yönetimi platformu ile zengin içerik çeşitlerini kolay ve basit bir biçimde yönetin
3. Nesil Samsung SMART Signage Platformu (SSSP) tarafından sağlanan basitleştirilmiş yönetim ve DBE serisi yerleşik medya oynatıcı ile sayısız çeşitlilikteki içeriklerin gösterimini gerçekleştirin. Dahili hafızanın 4 GB'tan 8 GB'ta çıkarılması ekranların kullanışlılığını arttırmaktadır. Yerleşik, hepsi bir arada 3. Nesil SSSP dijital bilgi ekranı operasyonu için ayrı bir PC veya medya oynatıcı ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve böylece toplam mülkiyet maliyetini (TCO) de düşürmektedir.

3. Nesil SSSP içerisinde yerleşik olarak gelen bir içerik yönetim çözümü olan yeni MagicInfo S3 geliştirilmiş UI ve UX sayesinde içerikleri oluşturma, açma ve yönetme konusunda kullanıcıya önceki versiyona kıyasla daha çok kolaylık sağlamaktadır. MagicInfo S3, 3. Nesil SSSP'yi geliştirerek esneklik ve diğer uygulamalarla kullanım kolaylığı için sayısız üçüncü parti yazılımlarla uyumlu hale gelen açık bir platform haline getirmektedir.

Basitleştirilmiş Home UI ile dijital bilgi ekranınızı kolayca yönetin

Basitleştirilmiş Home UI ile dijital bilgi ekranınızı kolayca yönetin
Sıkça kullanılan özellikleri yeni, büyük düğme matrisli bir tasarımla görüntüleyen yeni tasarlanmış Ana Menü UI ile etkinliği ve verimliliği artırın. Sıklıkla kullanılan menülere çabuk erişim olanağı sunan kişiselleştirilebilir menü ayarı seçeneği ile kullanımı basitleştirir. Marketler, hızlı servis yapan restoranlar (QSR), terminaller ve lobiler gibi dikey pazarlarda Ana Menü'nün yeni tasarlanan taslakları ile eskisinden çok daha kolay ve pratik biçimde içerik üretin. İster dikey ister yatay pozisyonda içerik tasarlamak ve üretmek için bu keskin ve profesyonel yerleşim taslaklarını kullanın. Ve opsiyonel bir Dokunmatik Kaplama ekleyerek Ana Menünüzü dokunmatik bir kullanıcı deneyimine dönüştürün

Küçük İşletmeniz İçin Tasarlanan Düşük Maliyetli İçerik Yönetim Çözümleri

Küçük İşletmeniz İçin Tasarlanan Düşük Maliyetli İçerik Yönetim Çözümleri
Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (SBM) ve küçük ofiste/home-ofiste etkinlik gösteren (SOHO) işletmelerin sahipleri daha büyük perakende veya kurumsal içerik yöneticilerinin olduğu gibi gerçek zamanlı veya sıklıkla değişen verilerin gösterildiği birden çok ekranın bağlanmasına ihtiyaç duymayabilir, ancak yine de etkili içerik yönetimi için uyumluluk ve verimliliğe önem vermektedir. MagicInfo DataLink'e bir alternatif olarak Samsung'un Data Module çözümü özellikle SMB ve SOHO kullanıcıları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. MagicInfo sunucusuna ihtiyaç duymak ve DataLink lisans ücretini ödemek yerine yerleşik Data Module işletme sahiplerinin mevcut yerel veri depolama alanlarına bağlanmaktadır*. Bu şekilde bilgiler otomatik olarak veri depolama aygıtından paylaşılmakta ve MagicInfo Yönetim aracına aktarılmaktadır. Data Module uyumlu Samsung Small Signage kullanarak SMB ve SOHO işletme sahipleri daha düşük toplam mülkiyet masrafı (TCO) ile daha verimli biçimde zamanında ve bilgilendirici içerikleri paylaşabilmektedir. 
*Veri sunucusu MS-SQL olmalıdır.

Veri Sunucusu Uyumluluğu ile Gerçek Zamanlı, Çok Ekranlı İçerikleri Yönetin

Veri Sunucusu Uyumluluğu ile Gerçek Zamanlı, Çok Ekranlı İçerikleri Yönetin
Birden çok ekranın kurulduğu ve uzaktan yönetilmesi gerektiği hızlı servis restoranları (QSR), marketler, konferans salonları, havalimanı terminalleri gibi perakende, kurumsal ve ulaşım ortamlarında sürekli değişen verileri gerçek zamanlı olarak güncellemek için gereken zaman ve çaba işletme operasyonu ve çalışan verimliliğini engelleyebilir. Sunucu bazlı bir içerik yönetim çözümü olan Samsung Small Signage'ın MagicInfo DataLink içerik yönetim programı* özellikle bu tip kullanım senaryolarında ihtiyaç duyulanlara uygundur. 
DataLink sunucusu ve MagicInfo Yönetici aracı kullanıcının belirlediği yönetici sunucudan bilgileri otomatik olarak paylaştığından, MagicInfo DataLink çözümü içerik yöneticilerinin döviz kurları ve müşteri bekleme listeleri gibi sürekli değilen verilere bağlı olan ekranlardaki bilgileri kolayca ve hızlıca güncellemesini sağlamaktadır. Sonuç olarak içerikleri daha az çaba ve daha yüksek verimlilik ile alabilir, güncelleyebilir ve iletebilir; böylece müşteri farkındalığını ve memnuniyetini artırabilirsiniz.
*MagicInfo DataLink ayrı lisans ücretine tabidir ve ücretlendirme değişebilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduSamsung9
MarkaSamsung
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri


TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul
Copyright © 2006.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. tbs.web.tr bir TBS iştirakidir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.